راهنماي ارسال نسخه نهايي مقالات

نويسندگان محترم مقالات پذيرفته شده، ضمن تشکر مجدد از ارسال مقاله به بيست و ششمين کنفرانس مهندسي برق ايران، توجه شما را به موارد زير جلب مي کنيم:

الف. با توجه به اينکه نسخه نهايي مقاله شما، بعد از پايان مهلت ارسال نسخه نهايي مقالات غير قابل ويرايش مي باشد، حداکثر تلاش خود را جهت ارتقاء کيفيت مقاله بر اساس نظر يا نظرات اصلاحي داوران محترم از نظر فني و نگارشي بفرماييد. توجه ويژه به اصلاح اشکالات نگارشي و تايپي و خصوصا در بخش ارجاع به مراجع که بايد بر اساس فرمت IEEE باشد، ضروري است.

ب. در صورتي که عدم رعايت امانت داري علمي (Plagiarism) در نگارش مقاله در هر زمان اثبات شود، مقاله از برنامه و مجموعه مقالات کنفرانس حذف خواهد شد و موضوع به نويسندگان مقاله و دانشگاه يا موسسه ايشان اطلاع داده خواهد شد.

پ. در صورتي که فرمت نگارش مقالات (که در وبگاه کنفرانس موجود است) رعايت نشود، مقاله از برنامه کنفرانس حذف خواهد شد. ضروري است کليه مقالات انگليسي براي نمايه شدن در IEEE Xplore توسط IEEE PDF eXpress که لينک آن در وبگاه کنفرانس (در بخش انگليسي) قرار دارد، بررسي شوند. شما مي توانيد با استفاده از اين سايت، مقاله خود را به pdf تبديل کنيد و يا از صحت فايل pdf خود از نظر IEEE Xplore اطمينان حاصل نماييد (براي مشاهده راهنما، به لينک بالا مراجعه نماييد).

ت. ارسال IEEE Copyright Form براي کليه مقالات انگليسي ضروري است. لينک ارسال IEEE Copyright Form به زودي در وبگاه کنفرانس قرار داده خواهد شد.

ث. پيش از ورود به وبگاه کنفرانس، ضروري است آخرين نسخه مقاله (يا مقالات) پذيرفته شده خود را که براساس نظر يا نظرات اصلاحي داوران محترم، ويرايش فرموده ايد، در فرمت هاي MS-Word و pdf آماده کرده باشيد.

براي آپلود کردن فايلهاي مربوط به مقاله پذيرفته شده، مراحل زير را طي کنيد:

1. با نام کاربري و کلمه عبور خود وارد شويد.

2. در بخش کاربري، روي گزينه "پيگيري مقالات" کليک کنيد.

3. براي ديدن عمليات مجاز هر مقاله روي آيکون مربوط کليک کنيد.

4. گزينه "ارسال نسخه آماده چاپ" را انتخاب کنيد.

5. در صورتي که بيش از يک مقاله پذيرفته شده داريد، در هنگام آپلود کردن فايلها به شماره مقاله دقت فرماييد.

6. فايلهاي MS-Word و pdf را در بخشهاي مربوط آپلود کرده، در بخش توضيحات، مهمترين اصلاحات انجام شده در مقاله را به همراه هر گونه توضيح ديگري که براي دبيرخانه کنفرانس ضروري مي دانيد، به اختصار فهرست نموده و روي گزينه ارسال کليک فرماييد.

7. در صورت ارسال موفق فايلها، عبارت "با موفقيت ذخيره شد" نمايش داده مي شود.